İade & Değişim

TESLİMAT, İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

Teslimat Koşulları:

Mothers-secret.com’dan sipariş verdiğiniz stoklu ürünlerin tümü 7 iş günü içinde Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderilmektedir. Stokta bulunmayan ürünlerle ilgili size ayrıca bilgi verilecektir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat etmeniz gereken konular: 

-Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden mothers-secret.com sorumlu değildir.

-Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

-Kargo firmasının görevi mothers-secret.com’danyapmış olduğunuz alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo firmasını arayarak tutanak tutulmasını talep edebilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Kargonuzu, internet sayfamızın kargo takip bölümünden takip edebilirsiniz. Kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden Mother’sSecret sorumlu değildir. 

İade Koşulları:
Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almadan, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edebilirsiniz.

 Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade/değişim yapmak isterseniz 14 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümündenve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir.

İade/değişim edeceğiniz ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, paketi, etiketleri ve logolarının hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış, yıkanmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek bu şartlara uymayan iade ve değişimler kabul edilmeyecek ve size “Alıcı Ödemeli” olarak geri gönderilecektir.

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturasıylabirlikte kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

Kusurlu Ürünlerin İadesi:

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kusurlu olan ürün/ürünlerde, iade/değişim yapmak isterseniz 30 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden ürünün problemini ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. Üründe kullanımdan kaynaklı bir problem yoksa iade işleminiz gerçekleşir.

Kullanım ve yıkama hatalarından kaynaklanan sorunlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz. Lütfen kullanım talimatını dikkatlice inceleyiniz ve bu kurallar dahilinde ürününüzü yıkayınız.

Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması halinde ise para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade Gönderim Adresi:

Mother’s Secret- Caferağa Mah. Emin Onat Sok. No.9 D.1 34710 Moda/Kadıköy /İSTANBUL

Tel:0(532) 695 61 10

Bilgilendirme : [email protected]


FİYATLANDIRMA VE ÖDEME

Mother’s Secret e-ticaret sitesinde Türkiye’den yapılan satın alımlar için tüm fiyatlar TL bazındadır ve KDV dahildir. Yurtiçinden yapılan siparişlerin gönderim bedeli müşteri tarafından karşılanmaktadır. Ödemeler kredi kartı ya da banka transferiyle yapılabilir. Kredi kartı ile yapılan tüm ödemeler SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi Gizlilik Politikası bağlantısı altında bulunmaktadır.Ödemenin banka transferi ile yapılmak istenmesi halinde toplam tutar aşağıdaki banka hesabına gönderilebilir:

Özekan Aytun Tekstil İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

İş Bankası Moda Şubesi (1039)

IBAN: TR75 0006 4000 0011 0391 4164 54

Toplam tutar banka hesabına geçtikten sonra siparişler hazırlanarak kargo firmasına teslim edilmektedir.