MARKA HİKAYEMİZ

Annenin sırrı sezgisidir. Sezgileriyle çocuğu için en iyi, en doğru olana karar verebilmesidir. Anneler olarak bazen hekimlerden daha hekim, bilgelerden daha bilge oluruz çocuğumuz söz konusu olduğunda. Bir bakışından bir hareketinden nasıl hissettiğini anlar, ona iyi gelecek şeyi en iyi biz biliriz. Biz de annelerin sezgisinden yola çıktık. Çocukları için en doğru en sağlıklı, yumuşacık, doğal, iplikleri kullanarak ürettiğimiz kıyafetlerimizi huzurlu, içleri rahat giydirsinler; çocuklarını bize rahatça emanet edebilsinler istedik. Mother’s Secret olarak en fazla önem verdiğimiz iki temel değer: Yerli üretimle istihdam ve kaynak sağlamak; temiz, doğal ve sürdürülebilir tüketime katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ VE SÜRDÜREBİRLİK

Tüm kaynakları bitirmek üzere olduğumuz, kirlettiğimiz, çılgınca tüketim yaptığımız bir dünyada zaman içinde bazı değerlerin yok olduğunu gördük. Gerek iklim değişikliği, çevre ve sürdürülebilirlik alanındaki akademik altyapımız, gerek bu konudaki kişisel görüşümüz ürünlerimize olan bakış açımıza da yansıdı. Ürünlerin; ipliğinin seçilmesinden boyanmasına, örülmesinden mamul haline getirilmesine, etiket seçiminden ambalajlanmasına ve tüketiciye ulaştırılmasına kadar her süreçte bu koşullara uymasına çok dikkat ettik. Çocuklarımızın sağlığı kadar çevreye olan duyarlılık da ön koşullarımız arasında. Ürünlerimiz, %100 yerli üretim organik pamuk ipliğinden, çocuklarımız için hem rahat ve pratik giyebilecekleri hem de şıklıktan taviz vermeyecekleri şekilde tasarlanıp üretildi.

İŞBİRLİKLERİMİZ

Bütün çocuklar özel. Ama bazı çocuklar daha özel. Bu nedenle Tohum Otizm Vakfı ile işbirliği yaptık. Almış olduğunuz her üründen belirli bir miktar otizmli çocuklarımız için bağış yapmış olacak, böylece onların eğitim ve gelişimi için katkıda bulunacaksınız. Alış verişinizi tamamladığınızda, Tohum Otizm Vakfı tarafından hazırlanan sertifikalar, mail adreslerinize hemen gönderilecek.